درباره ما

مهندسین شرکت طب سازه گستر ، فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کردند و پس از مدت کوتاهی، شرکت خود را با نام «طب سازه گستر» و با شماره ثبت ۵۴۵۲۵۴، به ثبت رساندند. 

بالاخره شرکت طب سازه گستر، فعالیت رسمی خود را در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا، مرمت، بازسازی، تجهیز، تعمیرات، تامین و نگهداری از تجهیزات  مربوط به مراکز تصویربرداری درمانی و پزشکی در تهران، به طور رسمی آغاز کرد.

با آغاز فعالیت‌های شرکت در زمینه‌های مختلف مربوط به مراکز تصویربرداری پزشکی ، حضور افراد متخصص برای انجام فعالیت‌ها و ارائه خدمات به مشتریان عزیز در شرکت تثبیت شد.

طب سازه گستر، از ابتدای فعالیت خود، با رعایت کلیه قوانین و استانداردهای بین‌المللی خدمات خود را به مشتریانش ارائه می‌دهد و در راستای ارائه خدمات خود، همواره از تمامی مقررات و آیین‌نامه‌های مراجع مربوطه تبعیت می‌کند.

طراحی مراکز تصویربرداری درمانی

مهندسین و افراد متخصصِ حاضر در شرکت طب سازه گستر، هر یک بسته به نوع فعالیت خود، در زمینه‌های مختلف مشاوره، طراحی، اجرا، مرمت، بازسازی، تجهیز، تعمیرات، ایزولاسیون , و سربکوبی مراکز تصویربرداری پزشکی و نگهداری و تامین تجهیزات تصویربرداری پزشکی در تمامی سطوح و به طور مستمر حاضر به همکاری با مشتریان گرامی هستند.

شرکت طب سازه گستر،  با حدود یک دهه تجربه در امور مربوط به ساخت و تجهیز مراکز تصویربرداری و درمانی، پاسخگوی نیاز شما برای عقد قرارداد با چندین شرکت می‌باشد و با افتخار کلیه امور مربوط به راه اندازی و بازسازی مراکز تصویربرداری درمانی را، از تهیه نقشه گرفته تا ساخت، تجهیز، بازسازی و تعمیرات مراکز، به همراه کادری مجرب و متخصص، به انجام می‌رساند.

در صورت عقد قرارداد با طب سازه گستر، علاوه بر اینکه در زمان راه‌اندازی و بازسازی و به روزرسانی مرکز تصویربرداری خود صرفه جویی و از اتلاف سرمایه در این راه جلوگیری کرده‌اید، سرمایه خود را مستقیما به سوی هدف اصلی‌تان هدایت کرده‌اید و دیگر نیازی به پیگیری روزانه امور نخواهید داشت.

چشم انداز شرکت طب سازه گستر، آن است، که با همت و تلاش پرسنل، مهندسین و متخصصین خود، قدمی هرچند کوچک در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه بردارد و همراه و یاوری مطمئن و همیشگی برای جامعه بزرگ و دلسوز پزشکی، در کشور عزیزمان ایران به شمار رود.