مشاوره، طراحی، اجرا و تجهیز مراکز تصویربرداری پزشکی

طراحی، تجهیز و راه‌اندازی مراکز تصویربرداری درمانی، پروسه‌ای تخصصی و پیچیده است و افراد و سازمان‌ها برای انجام چنین پروژه‌هایی، نیاز به دریافت مشاوره از متخصصین باتجربه در این حوزه دارند. هر فردی نمی‌تواند برای طراحی، تجهیز و راه‌اندازی مراکز تصویربرداری  پزشکی و درمانی به شما مشاوره دهد.

ساخت مراکز تصویربرداری درمانی

متخصصین و مهندسین خبره و حرفه‌ای طب سازه گستر، با داشتن پشتوانه‌ای حدود یک دهه تجربه و با اجرای پروژه‌های موفق فراوان، بر تمام پیچیدگی‌های موجود در مسیر راه اندازی و تجهیز مراکز تصویربرداری پزشکی و درمانی، اشراف دارند. بنابراین، می‌توانند به عنوان مشاوری آگاه، مطمئن و حرفه‌ای در مسیر طراحی، ساخت، اجرا و تجهیزِ این‌گونه مراکز در کنار شما باشند.

تجهیز مراکز تصویربرداری درمانی

علاوه بر این‌ها، شرکت طب سازه گستر، این امکان را برای مشتریان خود فرآهم کرده است، که صفر تا صد نقشه‌کشی، طراحی، ساخت، اجرا، راه‌اندازی و پشتیبانی از مراکز تصویربرداری  پزشکی ودرمانی را به عهده متخصصین و مهندسان حرفه‌ای این شرکت بسپارند و با صرفه‌جویی در زمان و هزینه خود، در راه روشنی به منظور خدمت‌رسانی به بیماران و کمک به پیشرفت جامعه پزشکی گام بردارند و در عین حال، سودآوری اقتصادی نیز داشته باشند.

راه‌اندازی مراکز تصویربرداری درمانی با طب سازه گستر

نقشه اولیه مراکز تصویربرداری درمانی

بهره‌گیری از خدمات طب سازه گستر، در زمینه طراحی نقشه، اجرا، ساخت و تجهیز مراکز تصویربرداری پزشکی و درمانی و گرفتن مشاوره از متخصصین با تجربه و حرفه‌ای این مجموعه، می‌تواند بهترین قدم آغازین برای ورود به دنیای بی‌پایان ارائه خدمات درمانی به مردم کشور عزیزمان، ایران باشد و زمان طراحی تا راه‌اندازی مجموعه تصویربرداری پزشکی را برای شما کوتاه و آسان کند.

طب سازه گستر، با استفاده به روزترین متریال در تجهیز مراکز، آمادگی ارائه خدمات در راستای اجرای انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، طراحی مدرن و اجرای نمای خارجی و داخلی مراکز و مطب‌ها، طراحی و اجرای انواع سیستم شبکه کامپیوتری و سرور مرکزی، اجرای انواع سیستم‌های امنیتی و حفاظتی، طراحی و نصب سامانه بایگانی و تبادل تصاویر، طراحی و ساخت انواع صنایع چوبی مورد استفاده، اجرا و راه اندازی انواع سیستم شبکه درمانی اختصاصی مانند سیستم اکسیژن مرکزی، تهویه مرکزی و سیستم اطفا یا اعلان حریق، اشراف کامل به ملزومات و تاسیسات اولیه برای ساخت، نصب و راه اندازی تجهیزات و دستگاه‌های مراکز تصویربرداری و اجرای کامل تعمیرات و بازسازی مراکز به صورت کاملا تخصصی و بدون آسیب به تجهیزات و تاسیسات درمانی می‌باشد.

بنابراین، اگر قصد راه اندازی ، ساخت و تجهیز یک مرکز تصویربرداری پزشکی مدرن، پیشرفته و مطابق با استانداردها و تکنولوژی‌های روز دنیا را دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و انعقاد قرارداد، کافی است با کارشناسان متخصص طب سازه گستر تماس بگیرید.